Керівництво лікарні

Устименко Світлана Борисівна

Устименко Світлана Борисівна,  в 1990 році закінчила Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

Біография

  • З серпня 1990 по липень 1991 - лікар-інтерн за фахом «Офтальмологія» обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова. З 1991р. займала посади лікаря-офтальмолога поліклініки № 1 міської клінічної лікарні № 6 м. Дніпропетровськ, лікаря-офтальмолога обласного лікувально-виробничого об'єднання «Фтизіатрія».
  • З листопада 1998 по жовтень 2006 працювала лікарем - офтальмологом міської поліклініки № 1 м. Дніпропетровська, з жовтня 2006 по червень 2008 - лікарем-офтальмологом в ТОВ «Новий зір».
  • З липня 2009 працює на посаді заступника директора з медичної частини комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня».

Більше 20 років працює Світлана Борисівна в галузі охорони здоров'я Дніпропетровської області, де пройшла шлях від лікаря-офтальмолога до заступника директора з медичної частини.

Свою роботу заступника директора по медичній частині поєднує з лікувальною роботою - працює лікарем-офтальмологом у відділенні мікрохірургії ока КЗ «ДОКОЛ».

Має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Офтальмологія», другу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Дитяча офтальмологія», член товариства офтальмологів України, член європейського ретінального товариства «EURETINA», а також першу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров'я».

В процесі роботи зарекомендувала себе як відповідальний працівник, націлений на відмінний результат, завжди готова до швидкого прийняття інноваційних рішень і несення відповідальності за їх прийняття і за дії підлеглих. Володіє великим обсягом знань і практичних навичок за наявною спеціальністю та завжди знаходиться в курсі останніх подій в офтальмології.

Відрізняється пунктуальністю, делікатністю в спілкуванні з підлеглими і колегами, за що має повагу в колективі. Вимоглива до себе. З початку проведення АТО на території України, Устименко С.Б. відповідальна за допомогу бійцям і постраждалим під час бойових дій на базі Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні, де на сьогоднішній день була надана допомога більш 300 бійцям АТО, з яких 119 бійцям були проведені складні і сучасні операції. У той же час активно співпрацює з волонтерськими організаціями з початку проведення АТО на території України.

Постійно бере участь у впровадженні в медичну практику новітніх прогресивних методів лікування хворих, проводить науково-дослідницьку роботу.

Нечисленна кількість складних лазерних, фемтолазерних, хірургічних операцій, виконаних на високому професійному рівні Устименко С.Б. власноруч, дозволили повернути зір десяткам тисяч хворих.

Нагороди

  • Нагороджена Грамотою Міністерства охорони здоров'я України (2015);
  • Почесною грамотою Дніпропетровської обласної ради (2015);
  • Почесною грамотою Дніпропетровської міської ради (2015).