Персонал

Волок Сергій Іванович

Волок Сергій Іванович, 1961 року народження, закінчив Дніпропетровський державний медичний інститут в 1984году за фахом «Лікувальна справа».

1984 - 1985рр. - навчання в інтернатурі.


З 1985 р по 2008р. працював лікарем офтальмологом, потім завідувачем Дніпропетровського обласного фтизіо-офтальмологічного центру. Основні напрями роботи в той період:


1. Діагностика та лікування важких запальних захворювань очей, зокрема офтальмотуберкулеза.

2. Розробка і впровадження нових методів діагностики і лікування важких запальних захворювань судинної оболонки і рогівки:


а) комплексна етіологічна діагностика увеітов на основі внутрішньошкірних проб з алергенами мікроорганізмів і даних імунологічного обстеження;

б) проведення екстракорпоральних методів лікування в лікуванні увеитов (зокрема - аутотранфузіі ультрафіолетом опроміненої крові);

в) застосування лазеркоагуляции в лікуванні хоріоретінітов, з метою прискорення стабілізації запального процесу і попередження рецидивів.

 

Результати лікування та впровадження нових методів діагностики і лікування узагальнювались в друкованих роботах і доповідалися на конференціях офтальмологів.

C 2008 р. по теперішній час працює завідувачем 1 офтальмологічним відділенням Дніпропетровської обласної офтальмологічної лікарні.

 

Основні напрямки роботи:

1. Розробка і впровадження нових методів діагностики і лікування важких захворювань рогівки різної етіології.

2. Підготовка хворих до проведення різних видів кератопластики і післяопераційна реабілітація цих пацієнтів.

3. Лікування важких хімічних і термічних опіків очей.

4. Хірургічна косметична реабілітація хворих з анофтальміческім синдромом і попередження розвитку цього синдрому у хворих, яким за медичними показаннями, необхідно видалення ока з використанням імплантації, зокрема з використанням імплантації вкладиша - імпланта орбітального.

5. Спільно з нейрохірургами і щелепно - лицьовими хірургами обласної клінічної лікарні імені Мечникова розроблений алгоритм етапного хірургічного лікування і медична реабілітація хворих з вторинним Лагофтальм на тлі парезу лицьового нерва різної етіології.

6. Спільно з ендкрінологами розроблений алгоритм ранньої діагностики, лікування та медичної реабілітації хворих аутоімунної офтальмопатії на тлі патології щитовидної залози, з метою попередження розвитку важких форм аутоімунної офтальмопатії, що ведуть до незворотної втрати зорових функцій.

 

Результати лікування та впровадження нових методів діагностики і лікування проаналізовані та узагальнені і опубліковані в зарубіжних офтальмологічних журналах, так і в журналах України, повідомлені на конференціях офтальмологів України та міжнародних конференціях офтальмологів.