Персонал

Майденко Катерина Миколаївна

Закінчила лікувальнийний факультет Дніпропетровської державної медичної академії за спеціальністю «Лікувальна справа» в 2010 році. З серпня 2011 р. по липень 2013 р. проходила інтернатуру при кафедрі неврології та очних хвороб Дніпропетровської державної медичної академії на базі Комунального закладу «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня» на посаді лікаря-інтерна за фахом «офтальмологія». За час проходження інтернатури освоїла основні принципи діагностики та лікування хворих з різними видами очної патології. Закінчивши інтернатуру, отримала сертифікат № 445а по спеціальності « офтальмологія».


В травні  2014 р. атестувалась та отримала звання лікаря –спеціаліста за спеціальністю «Дитяча офтальмологія» на базі державного закладу «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України».


З жовтня 2013 р. по серпень 2016 р. працювала в  поліклінічному відділенні КУ «ДОКОБ» на посаді лікаря- офтальмолога поліклінічного відділення.


З серпня 2016 р.  - займає посаду лікаря-офтальмологі дитячого дитячого офтальмологічного відділення КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня».


Стаж роботи  8 років.