Персонал

Малік Луїза Порфирівна

Малік Луіза Порфиріївна, 1940 року народження, у 1964 році закінчила Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія».

Свій трудовий шлях розпочала на посаді лікаря-педіатра Ново-Української лікарні Кіровоградської області.

З вересня 1967 р. по вересень 1969 р. – клінічний ординатор на кафедрі очних хвороб Дніпропетровського медичного інституту. З вересня 1969 р. по вересень 1970 р. працювала лікарем-офтальмологом 1-ої міської клінічної лікарні м. Дніпропетровська.

З вересня 1970 р. прийнята по переводу лікарем очного відділення обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова.

З березня 2004 р. по теперішній час працює лікарем-офтальмологом офтальмологічного відділення № 1 КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна офтальмологічна лікарня».

50 років працює Луіза Порфиріївна у галузі охорони здоров’я Дніпропетровської області.

Є членом спілки офтальмологів Дніпропетровської області та членом асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою.

Як лікар вищої кваліфікаційної категорії Малік Л.П. здійснює значну оперативну та лікувально-консультативну допомогу хворим з очними захворюваннями м. Дніпро і Дніпропетровської області.

За останні чотири роки нею втілено в практику нові комплексні багатоетапні методи лікування –задня евісцерація з імплантацією вкладиша імпланта орбитального, наскрізна та пошарова кератопластика, тощо. Ці оперативні методики направлені на повну медичну та соціальну реабілітацію хворих, сприяють покращенню післяопераційної реабілітації.

Багато операцій виконані Малік Л.П. власноруч, дозволили не тільки попередити небезпечні ускладнення, що загрожували сліпотою хворих, але й відновити та покращити зір.

Виконує найскладніші реконструктивні операції при захворюванні повік та сльозових шляхів.

Луізу Порфиріївну відрізняє відданість справі, талант науковця, добрі риси наставника молодого покоління.