Кератопластика

Кератопластика

Кератопластика - це мікрохірургічна операція, за допомогою якої виробляють відновлення функції і форми рогівки, а також усунення деформацій і дефектів рогівки , які виникли внаслідок травм і запальних процесів.
Операція дозволяє відновлювати втрачений або знижений в результаті патологічних процесів в рогівці зір з використанням донорської тканини рогівки.
Для більшості пацієнтів кератопластика - це єдина надія знову повернути зір.
Показання до проведення кератопластики
•    Зміни рогівки після увеїтів, кератитів
•    Помутніння рогівки, що веде до утворення більма
•    Вроджена патологія рогівки: кератоконус, кератоглобус
•    Стан після хімічних, термічних опіків
•    Дистрофія рогівки
•    Рубці (в тому числі післяопераційні), набряк рогівки
•    Бульозна кератопатія
•    Виразки рогівки
 
Кератопластика вважається однією з найпоширеніших в світі операцій по імплантації органів. Щороку у всьому світі проводять тисячі оперативних втручань з кератопластики, повертаючи зір зневіреним вже пацієнтам. В даний час імплантація рогівки в Дніпропетровській обласній офтальмологічній лікарні проходить в максимально короткий час і дає стабільно позитивний результат.
В якості імплантаційного матеріалу для проведення кератопластики в нашій клініці використовується медичний виріб кератобіоімплантат, виготовлений ДП "Біоімплант" МОЗ України », з донорської рогівки, згідно ТУ У 32.5-35544302-001: 2013. 
 

Одним з найбільш значущих досягнень оперативної офтальмології останнього десятиліття стало застосування фемтосекундного лазера. Він дозволив офтальмологів розрахувати і провести операцію з точністю до мікронів. Крім того, операція із застосуванням лазера проходить швидше, істотно комфортніше і безпечніше для пацієнта. Відновлення хворого після операції йде легше і швидше, ніж при традиційному втручанні.
Скорочуються терміни зорової реабілітації. А головне - новий метод пересадки тканини за допомогою фемтосекундного лазера, дозволяє домогтися кращих показників гостроти зору.


 


Завдяки точній роботі фемтосекундного лазера, зріз тканини виходить ідеально рівним, і після пересадки тканину донора і пацієнта ідеально поєднується. Цього досить важко домогтися при пересадці тканин класичним (мануальним) способом.
Дніпропетровська обласна офтальмологічна лікарня, єдина в Україні, проводить кератопластики за допомогою фемтосекундного лазера VICTUS. На сьогоднішній день, в нашій клініці проведено понад 100 операцій з приводу кератопластики. Кератопластику в нашій клініці проводять: Сердюк Валерій Миколайович, доктор медичних наук, професор кафедри офтальмології та неврології Дніпропетровської Медичної академії МОЗ України, заслужений лікар України, головний експерт Департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації в галузі офтальмології, директор ДОКОЛ, член німецького офтальмологічного суспільства, європейського і американського суспільства катарактальних і рефракційних хірургів, член президії Всеукраїнського товариства офтальмологів, голова Дніпропетровського товариства офтальмологів, член редакційної колегії журналів «Офтальмологічний журнал», «Архів офтальмолога». 

За додатковими питаннями звертайтеся за тел. +38 066 789 16 42; +038 095 60 10 09; нашу електронну адресу kpdokol@ukr.net

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить