Лазерне лікування

Лазерне лікування

Зір - дивовижний дар природи, який ми сприймаємо як належне і, найчастіше, практично не бережемо. Тільки при виникненні проблем, ми починаємо замислюватися про те, наскільки низько цінували здоров'я органів зору. На щастя, останнім часом з'явилося безліч сучасних методик, які дозволяють боротися з самими різними патологіями і повертати зір навіть в найскладніших випадках. Одним з найбільш затребуваних і ефективних методів, по праву вважають лікування із застосуванням лазера. За допомогою методик, заснованих на використанні лазера, успішно проводиться лікування захворювань судин сітківки, а також різних станів, викликаних цукровим діабетом.

Завдяки використанню лазерного обладнання, лікування багатьох захворювань не тільки значно прискорилося і спростилося, але і стало менш травматичним. Також операції на очах в Дніпропетровську, виконані лазером, практично не викликають ускладнень. У КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ОФТАЛЬМОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ" за допомогою лазера виробляються такі лікувальні процедури:

- Лазерне лікування глаукоми (транспупіллярна термотерапія);

- Кросслінкінг рогівки ока (терапевтичне лікування);

- Лікування периферичних дистрофій сітківки ока (ППЛК);

- Лікування вторинної катаракти;

- Лікування кератоконуса.

Кератоконус - серйозне хронічне захворювання, яке досить швидко прогресує і стає причиною виснаження рогової оболонки ока. Як правило, хворі кератоконусом скаржаться на зниження зору на грунті астигматизму або короткозорості. Велика незручність при цьому захворюванні доставляє постійна необхідність зміни очок, а також неможливість використовувати контактні лінзи м'якого типу. Ще зовсім недавно, початкова стадія захворювання практично не діагностувалася, тому до фахівців хворий потрапляв вже з досить запущеним перебігом хвороби. Сьогодні все змінилося. Завдяки сучасному обладнанню, в очній клініці Дніпропетровська «ДОКОЛ» виявляють хворобу на ранній стадії, що дозволяє швидко почати лікування і не допустити серйозних наслідків. У нашій лікарні діагностику кератоконуса виробляють за допомогою апарату PENTACAM, призначеного для точного дослідження переднього відділу ока і комп'ютерної топографії. Лікування кератоконуса ще зовсім недавно було оперативним - за допомогою пересадки рогівки. Сьогодні сучасна офтальмологія вийшла на такий рівень, що стало можливо терапевтичне лікування цього захворювання, так званий крос-лінкінг.

Сохранить