Анестезіологічне відділення

Анестезіологічне відділення

Анестезіологічний супровід хірургічних операцій в Дніпропетровській обласній офтальмологічній лікарні здійснюється анестезіологічним відділенням. У відділенні працюють 6 лікарів, кожен з яких має 2 сертифікати: дитячий та дорослий; а також досвідчений і кваліфікований середній медичний персонал.

Завідує анестезіологічним відділенням лікар вищої категорії - Алексєєв Віталій Павлович.

Лікарями відділення здійснюється анестезіологічний супровід пацієнтів, як дорослого, так і дитячого відділень. У звичайному режимі на планових операціях одночасно працюють 3 операційних.

У своїй роботі, лікарі анестезіологічного відділення використовують такі препарати, як Севоран та Диприван, а також інші сучасні препарати.

Відділення анестезіології укомплектовано найсучаснішою наркозно-дихальною апаратурою виробництва США, Австрії, Німеччини, України, яка дозволяє зробити анестезію зручною та безпечною.

Також, в розпорядженні лікарів відділення є моніторингові системи, що відповідають міжнародним стандартам анестезіології.

Завдяки цьому, у відділенні виконуються всі сучасні методи знеболювання. У разі необхідності, в відділенні проводиться очистка крові за допомогою плазмоферезу.

У своїй роботі лікарі відділення використовують нові сучасні витратні матеріали, які практично не травмують еритроцити, що дозволяє проводити процедуру очищення крові швидше та якісніше.

З апаратом працює лікар вищої категорії - Кліницький Ігор Євгенович.

Комбінація сучасного офтальмологічного та анестезіологічного обладнання дозволяє клініці проводити абсолютно всі офтальмологічні операції, як новонародженим, так і людям похилого віку.

Сохранить

Сохранить

Сохранить