Благодійні заходи

Допомога людям з територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів

«Здоров'я - наша головна цінність!». Саме це гасло обрал для своїх лекцій для самотніх пенсіонерів благодійний фонд «Здоров'я України», що пройшов за підтримки КП «ДОКОЛ» у Дніпропетровську. Тема лекцій була дуже актуальною: «Вікові зміни органів зору», тому захід користувався великим успіхом. Лекції пройшли в 7 центрах Дніпропетровська та їх відвідали більше 250 чоловік. Всі хто брав участь у благодійній акції, були запрошені в «Дніпропетровську обласну клінічну офтальмологічну лікарню» на повну комп'ютерну діагностику зору і консультацію фахівця-офтальмолога.

Основна мета проведених лекцій - це інформування людей похилого віку про небезпеку, яка підстерігає зір літньої людини, яка не стежить за станом свого здоров'я. Багато захворювань, такі як глаукома, цілком можуть проходити на початковій стадії безсимптомно, і виявити проблему можна тільки систематично проводячи обстеження органів зору.

Глаукома - дуже серйозне захворювання і може призвести до сліпоти всього через півроку після початку хвороби, але потрібно пам'ятати, що лікування глаукоми в Дніпропетровську багато років успішно проводить клініка ДОКОЛ, тому вчасно поставивши діагноз, можна уникнути страшних наслідків.

Всесвітній день здоров'я

Також щороку на базі КП «ДОКОЛ» проводиться велика кількість благодійних заходів, мета яких - надання допомоги пільговим та соціально незахищеним верствам населення. Тільки в 2011 році в очній клініці Дніпропетровська були надані медичні послуги 677 учасникам та інвалідам Великої Вітчизняної Війни. Також була проведена робота серед мешканців будинків престарілих, з яких 88 осіб отримали кваліфіковану консультацію, а 22 зробили операцію на очах в Дніпропетровську. Клінікою регулярно проводиться закупівля медикаментів для лікування глаукоми в учасників ВВВ та інших пільгових категорій населення.

Діти - наше майбутнє!

Одним із пріоритетних напрямків в роботі нашої клініки є лікування патологій органів зору у дітей. Завдяки КП «ДОКОЛ», дитяча офтальмологія в Дніпропетровську вийшла на абсолютно новий якісний рівень і ми з усіх сил намагаємося, щоб наші послуги були доступні всім, хто цього потребує. Фахівці клініки проводять лікування дітей з «Інтернату для слабозорих». Ми створили всі необхідні умови для того, щоб ці діти максимально відчули турботу про себе і могли розраховувати на кваліфіковану офтальмологічну допомогу.

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня» за 1,2 та 3 квартал 2019 року.

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня» за 1 та 2 квартал 2019 року.

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня» за 1 квартал 2019 року.

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня» за 1 квартал 2018 року.

Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня» за 1, 2 квартал 2018 року.

Інформація про надходження та використання благодійних пожертвувань від фізичних та юридичних лич КУ "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня" за 1, 2 і 3 квартали 2018 року.

Сохранить

Сохранить