Обладнання

Обладнання

За рівнем свого оснащення, наша лікарня перевершує більшість комерційних клінік. Тисячі вдячних пацієнтів «Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні» на високому рівні оцінили таке обладнання як прилад для безконтактного виміру очного тиску, авторефрактометр, що визначає рефракцію ока і радіус кривизни рогівки, а також сучасні ультразвукові сканери, за допомогою яких можна гранично точно визначити розміри очного яблука. Також ми виробляємо фотографування очного дна з використанням флуоресцентної ангіографії, що дозволяє отримувати знімки, важливість яких важко переоцінити при контролі за станом органів зору і особливо їх судинної системи.
 
У нас в клініці є найновіше обладнання для комп'ютерного аналізу поля зору, що дозволяє виявити найменші відхилення в чутливості сітківки. Крім цього, комп'ютерна діагностика успішно виявляє і дає можливість своєчасно розпочати лікування глаукоми, а також виробляти динамічні спостереження, особливо важливі в післяопераційний період. Наша поліклініка здійснює унікальну діагностику за допомогою ротаційної Шемпфлюг-камери, завдяки чому повне томографічне обстеження переднього сегмента очного яблука відбувається всього за кілька секунд.
 
Спеціально для виявлення прихованих патологій зорового нерва і сітківки, нами був придбаний спектральний оптичний когерентний томограф, який на сьогоднішній день дає можливість отримати найбільш повну картину змін структури очного дна. Така діагностика, крім своєї ефективності, вважається і найменш стомлюючою для пацієнта, що особливо важливо при лікуванні дітей. Пацієнту достатньо забезпечити на кілька секунд фіксацію погляду, щоб апарат здійснив поглиблений аналіз стану ока.


Краще обладнання від світових виробників в КП «ДОКОЛ»


При мікрохірургічних операціях, гранично важливо бачити найдрібніші деталі ока пацієнта. Від цього багато в чому залежить успіх оперативного втручання. У зв'язку з цим, нами придбаний новітній медичний мікроскоп OPMI LUMERA 700, від німецької компанії Carl Zeiss. За допомогою мікроскопа проводяться операції спрямовані на лікування катаракти, глаукоми та багатьох інших серйозних захворювань, які ведуть до часткової або повної втрати зору. В апараті використовується оригінальна система коаксіального освітлення SCI - Stereo Coaxial Illumination, яка є абсолютно новою революційною розробкою в області високоякісного освітлення.
 
Інноваційна методика оперування катаракти всього за 20 хвилин!
Ми здійснюємо операційне лікування катаракти в Дніпропетровську всього за 20 хвилин. У боротьбі з цією патологією наші фахівці використовують першу в Україні систему лазерної хірургії «Віктус». Фемтосекундний лазер, який застосовується в установці, є самим революційним досягненням в сучасній світовій офтальмології. Ще кілька років тому, щоб зробити операцію за допомогою цього обладнання, хворим доводилося виїжджати для лікування в країни Європи або США. Тепер ми оперуємо за допомогою унікального лазера операції на очах в Дніпропетровську!

Сохранить

Сохранить