Операційний блок

Операційний блок

Сьогодні операційний блок Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні – це окремий структурний підрозділ, основним завданням якого є виконання планових та екстрених офтальмологічних операцій. До 2008 року, в кожному з відділень лікарні була своя операційна, за якою була закріплена операційна медсестра.

В операційному блоці працюють 9 операційних медсестер, 4 з яких мають вищу категорію, а також 6 молодших медичних працівників. В операційному блоці працюють медсестри, які володіють багаторічним досвідом. Саме досвід, налагоджена та оперативна робота медсестер та хірургів є невід'ємною частиною успішної операції. Кожен співробітник операційного блоку володіє вкрай високою самоорганізацією та концентрацією, так як від їх роботи залежать здоров'я і життя пацієнтів.

Операційний блок Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні оснащений таким сучасним високотехнологічним обладнанням, як мікроскопи OPMI LUMERA 700 німецької компанії Carl Zeiss, а також фемтосекундний лазер VICTUS, який здійснює операції на рогівці і кришталику на єдиній платформі.