Поліклініка

Поліклініка

З самого відкриття «ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ОФТАЛЬМОЛОГІЧНОЇ ЛІКАРНІ» у 2004 році в її складі діє поліклініка. Наша поліклініка - окремий структурний підрозділ, в якому відбувається прийом хворих, які потребують допомоги лікарів-офтальмологів. Обслуговуванням пацієнтів у поліклінічному відділенні опікуються чотири висококваліфікованих лікаря, які пройшли стажування в кращих офтальмологічних клініках України та за її межами. Прийом ведеться щоденно, з 8 до 16 години, крім неділі. У суботу поліклініка працює з 9 до 13 год. У 2009 році в поліклініці офтальмологічної лікарні розпочато прийом дітей. 

У кабінетах поліклініки розміщено все необхідне для повноцінної роботи медиків. Імпортне діагностичне обладнання поліклініки, є найкращим в області і перевершує те, яке знаходиться на оснащенні кращих приватних клінік міста. У комплексі з високою кваліфікацією лікарів, це дає можливість швидко і ефективно виробляти діагностику самих різних патологій з максимальним комфортом для кожного пацієнта. Так як кількість бажаючих скористатися послугами поліклінічного відділення завжди досить висока, ми намагаємось організувати свою роботу так, щоб наші відвідувачі не були змушені витрачати свій час, простоюючи в чергах - прийом відбувається швидко і налагоджено.

Завдяки тому, що у нас працюють справжні професіонали, ми можемо забезпечити 100% точність поставленого діагнозу. Звертаючись до нашого лікувального закладу за офтальмологічною допомогою, ви можете бути повністю впевненими в тому, що вам не доведеться проводити додаткове обстеження і знову витрачати такий цінний час. У поліклініці ДОКОЛ використовуються найновітніші технології, завдяки яким навіть найнеприємніші обстеження і процедури переносяться дуже легко. У нас ви зможете провести безконтактне вимірювання очного тиску за допомогою пневмотонометра. Принцип дії цього унікального приладу полягає у вимірюванні внутрішньоочного тиску за допомогою спрямованого струменя повітря, що значно спрощує процедуру і робить заміри точнішими. Метод виключає використання будь-яких крапель і є абсолютно безболісним.
 
Також у нас ви можете провести повний комплекс ультразвукових досліджень. Ультразвукове сканування дозволяє визначити передньозадній розмір очного яблука, глибину передньої камери, дізнатися товщину кришталика при лікуванні катаракти. Також сканування успішно використовується для визначення таких патологій як відшарування сітківки, діагностики діабетичних і травматичних уражень, різних утворень, а також сторонніх тіл. У нашій клініці можна зробити обстеження за допомогою такого приладу як авторефрактометр, який дозволяє визначити рефракцію ока, центральної та парацентральной зон рогівки, вимірює радіус кривизни рогівки і відстань між зіницями (при погляді вдалину і поблизу).


 
У нас виробляють фотографування очного дна за допомогою флуоресцентної ангіографії, що дуже допомагає при діагностиці захворювань. Найчастіше, ФАГ є єдиним способом точно поставити діагноз при ураженні судин ока. У поліклініці ДОКОЛ роблять і комп'ютерний аналіз поля зору - точне дослідження, що дозволяє визначити найменші відхилення в чутливості сітківки і своєчасно розпочати лікування.


 
Турбота про збереження зору завжди повинна бути одним із пріоритетів кожної людини, особливо після 40 років. Зокрема, вимірювання внутрішньоочного тиску необхідно проводити 2 рази на рік, що може дозволити своєчасно розпочати лікування глаукоми. Ми завжди раді відвідувачам! Прийом пацієнтів з патологією узгоджується індивідуально, тому Вам не доведеться чекати в черзі.
Для того, щоб потрапити на прийом в нашу поліклініку, вам зовсім необов'язково отримувати напрямок у офтальмолога за місцем проживання - ми приймаємо всіх, хто потребує нашої допомоги.
Як згадувалося раніше, в нашій лікарні ведеться дорослий і дитячий прийом. Дитячий окуліст приймає дітей з народження і до 18 років.


Години прийому поліклініки:
8.00-16.00 пн-пт
9.00-13.00 суб