Офтальмологічне відділення №2

Офтальмологічне відділення №2

Офтальмологічне відділення №2 є єдиним в області, що спеціалізуються на патологіях судин ока. Відділення було створено в 1995 році на базі лікарні імені Мечникова. Ось уже майже 20 років ми надаємо кваліфіковану допомогу хворим з подібними проблемами і постійно вдосконалюємо методики лікування та діагностики захворювань, пов'язаних з судинами органів зору.


Після того, як очну клініку Дніпропетровська очолив Валерій Миколайович Сердюк, ефективність роботи відділення стала вище і, можна сказати, що за два роки наш підрозділ зробило значний якісний стрибок у лікуванні захворювань. У нашому відділенні працювали і продовжують працювати багато фахівців, ім'я яких відоме далеко за межами регіону. Відділення №2 може пишатися такими фахівцями як Вильковська Людмила Леонідівна, що присвятила 45 років боротьбі за здоров'я своїх пацієнтів, Іриною Василівною Цурбан, яка більше 25 років працює в нашій клініці. Операції в нашому відділенні проводить Гавура Михайло Олександрович - кваліфікованийф хірург, що спеціалізується на вітректоміі - найскладніших в офтальмології операціях, які він справляє дуже успішно. Кожен понеділок в обході бере участь директор клініки, Сердюк Валерій Миколайович, а також його заступник з лікувальної частини Устименко Світлана Борисівна.
 
Судинні патології органів зору є одними з найбільш складних і важко піддаються лікуванню у всьому світі. До них відносяться ускладнення, характерні для хворих на цукровий діабет, а також різні порушення кровообігу в судинах зорового нерва і сітківки ока. Всі ці проблеми вимагають не тільки своєчасної і гранично точної діагностики, але й індивідуально підібраної методики лікування і навіть, іноді, невідкладної допомоги.
 
Дуже часто, люди звертаються в очну клініку, коли проявляються яскраво виражені порушення зору. Саме тому, досить часто саме офтальмологи виявляють першими у пацієнта діабет. Для всіх хворих цим серйозним захворюванням, діє непорушне правило - два рази на рік вони неодмінно повинні проходити огляд окуліста, для того, щоб при виникненні проблем, можна було вчасно діагностувати захворювання і призначити своєчасне лікування. Щоб отримати кваліфіковану допомогу у відділенні №2 ДОКОЛ, необхідно звернутися в поліклінічне відділення нашої клініки в Дніпропетровську.

Сохранить