Відділення мікрохірургії ока

Відділення мікрохірургії ока

Відділення мікрохірургії ока є одним із структурних підрозділів «Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні». Перед фахівцями мікрохірургії стоїть дуже важливе і складне завдання - надання висококваліфікованої медичної допомоги при різних патологіях, з використанням найпрогресивніших методів сучасної мікрохірургії.
На базі нашого відділення не тільки проводяться щорічно тисячі операцій, але і відбувається підготовка інтернів та студентів Медичної академії, так як ми є базою кафедри офтальмології Дніпропетровської Державної Медичної Академії.
 


Найефективніше лікування катаракти в Дніпропетровську проводиться у відділенні мікрохірургії ДОКОЛ. Нашими фахівцями використовується сучасний метод факоемульсифікації катаракти з подальшою імплантацією високоякісного штучного кришталика. При проведенні операцій використовуються найякісніші імпортні та вітчизняні матеріали, тому ми можемо гарантувати відмінний результат і тривалий термін служби імплантантів. Хірургічна операція проводиться за допомогою сучасної методики, що передбачає мінімальне розсічення рогівки, у зв'язку з чим відпадає необхідність у накладенні швів і значно прискорюється процес післяопераційної реабілітації пацієнтів. Крім цього, у відділенні успішно виробляють оперативне лікування таких захворювань як відшарування сітківки, крововиливу в склоподібне тіло, діабетична ретинопатія.
 

2009 рік можна назвати одним з ключових в історії відділення мікрохірургії. (точка) Саме цього року наші фахівці освоїли імплантацію аккомодуючої ІОЛ, що належить до преміум класу Crystalens HD. Така операція вважається найефективнішим у світі способом боротьби з порушеннями зору і дозволяє повністю позбавити пацієнта від застосування окулярів. Чудову чіткість зображення на будь-якій відстані, забезпечену Crystalens HD вже оцінили десятки пацієнтів нашого відділення.
Ми не стоїмо на місці і постійно вдосконалюємо свою майстерність, використовуючи найсучасніші і перспективні технології і постійно обмінюючись досвідом з всесвітньо відомими офтальмологічними клініками. На сьогоднішній день, ми можемо з гордістю заявити, що наше відділення «Дніпропетровської Обласної офтальмологічної лікарні», є одним з найбільш оснащених на території України і ми не бажаємо зупинятися на досягнутому, постійно просуваючись уперед і освоюючи нові вершини медичної науки.

Сохранить